• Головна

З Новим Роком!

З Новим Роком!

Вітаємо вас, шановні Вороніжці, з наступаючим новим 2015 роком та Різдвом! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, затишку та миру у ваших оселях


Ігор Молоток тисне на ТРК "Акцент" і газету "Полісся" - Ірина Коваленко

Ігор Молоток тисне на ТРК

Директор комунального медіа-холдингу у м.Шостка Сумської області (входить ТРК «Акцент» і газета «Полісся») Ірина Коваленко заявила про тиск, який чиниться на неї з метою усунення з посади. І вважає, що народний депутат Ігор Молоток через своїх людей хоче взяти під контроль підпорядковані їй ЗМІ. Про це повідомляє регіональний кореспондент ІМІ.


З Вороніжа будуть їздити ще 2 поїзди в напрямку Києва

З Вороніжа будуть їздити ще 2 поїзди в напрямку Києва
З 5 грудня із ст. Терещенська курсуватимуть електропоїзди підвищеного комфорту сполученням Київ – Терещенська – Фастів. Про повідомляє сайт Південно-Західної залізниці. Південно-Західна залізниця експерементально залучає два електропоїзди.
Електропоїзд № 810 Київ –Терещенська відправлятиметься зі станції "Київ Пасажирський" (північна платформа) о 12.04, а прибуватиме до нашого селища о 16.20.
 
 


ДОПОВНЕНО. Валерій Ястребов саботує створення реєстру публічної інформації

ДОПОВНЕНО. Валерій Ястребов саботує створення реєстру публічної інформації
Як мешканець Вороніжа може дізнатись, які у селищній раді приймаються рішення?  Ви можете, звичайно, відвідати будівлю ради і подивитись на інформаційні стенди, але ж хіба Ви кожного разу на це будете витрачати свої сили і час? А що робити тим вороніжцям, які навчаються, працюють і живуть в інших містах України? І як дізнатись назву документа, який був створений раніше і який впливає безпосередньо на Ваше життя? Ніяк!
 


Ігор Молоток проігнорував право військових у зоні АТО на волевиявлення

Ігор Молоток проігнорував право  військових у зоні АТО на волевиявлення

Депутат Ігор Молоток, який балотується до Верховної Ради, проігнорував засідання парламенту, на якому вирішувалось питання, чи зможуть бійці у зоні АТО здійснити своє волевиявлення. Про це свідчать результати голосування депутатів на порталі Верховної ради


Кандидати в депутати по 160 округу

Кандидати в депутати по 160 округу

Мій Вороніж представляє кандидатів до Верховної Ради, які мешканці нашого селища  будуть обирати на парламентских виборах 26 жовтня. 12 жовтня ВО "Батьківщина зняла свого кандидата Віктора Тимошенка на 160 окрузі, "щоб не пропустити нардепа Молотка (ПР)", - заявив депутат Верховної Ради Андрій Шевченко.   


Вороніж зайняв 3 місце з міні-футболу

Вороніж зайняв 3 місце з міні-футболу

У нашому селищі 28 вересня відбулась міні-футбольна гра, у якій  змагались семеро дворових команд із Вороніжа та Шостки. Результати гри: 3 місце зайняла Воронізька команда Філадельфія, 2-ге - шосткинська "Чорноморець", а 1-ше команда "Зірка" із Шостки.


Депутат-кандидат Молоток проти корупції. Лише на словах?

Депутат-кандидат Молоток проти корупції. Лише на словах?

ЦВК зареєструвала чинного депутата Ігоря Молотка для участи у парламентських виборах на 160 округ, на який припадають м. Шостка, Конотоп, частина Шосткинського, Конотопського та Кролевецького району. “Держава повинна розбудовувати нову українську армію, забезпечувати її сучасною зброєю та боєприпасами. Військовослужбовці і їх сім’ї повинні отримати належні, чітко визначені законом соціальні гарантії.