• Головна

Про небезпеки законопроекту 16 січня, за який проголосував Ігор Молоток

Про небезпеки законопроекту 16 січня, за який проголосував Ігор Молоток

16 січня низка народних депутатів в тому числі обранці від Сумщини – Ігор Молоток та Олександр Волков підтримали законопроект “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян”, тим самим підписавшись під створенням нового витка кризи в Україні. На цей раз правової. Віктор Януковичпоставив свій підпис під документом, який в народі назвали закон про диктатуру. Українські правозахисники розповіли про найнебезпечніші норми закону і про комплекс заходів з протидії небезпечних законодавчих ініціатив 16 січня, який українці можуть собі взяти на озброєння.  


Зі святом перемоги!

Зі святом перемоги!

Шановні ветерани! У цей нелегкий для країни час хочемо привітати вас зі світлим та пам’ятним днем - Днем Перемоги. Ми завжди пам’ятатимемо про ваші подвиги в ім’я Батьківщини та світлого майбутнього для нащадків. Щиро дякуємо вам від імені усього нашого покоління.  


Ігор Молоток проігнорував законопроект, який бореться з корупцією у владі

Ігор Молоток проігнорував законопроект, який бореться з корупцією у владі

25 березня народний обранець Шосткинщини Ігор Молоток проігнорував голосування за законопроект про внесення змін до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Це випливає із пофракційного голосування за законопроект.


Стань нашим кореспондентом

Стань нашим кореспондентом

Створімо разом цікавий інтернет-ресурс "вороніжцями для вороніжців"!
Якщо Ви хотіли б стати нашим кореспондентом чи автором,
якщо ви маєте бажання висвітлювати поточні події нашого містечка - звертайтесь до адміністрації і вкажіть, якого саме плану статті ви хотіли б опрацьовувати (новини, художні публікації, тощо). І ми надамо Вам можливість попрактикуватись у web-журналістиці! :-)
Подробиці дізнавайтесь у адміністраторів.