Про проект

Інтернет-видання "Мій Вороніж" існує з травня 2012 року. Основна його мета - стати справжньою народною "візитівкою" селища у всесвітній мережі, розвинути громадянську журналістику, а також надати мешканцям Вороніжа місце для обміну думками.

Навіщо?

Інформація - це кровеносна система демократії. У цій сентеції закладений значний сенс, оскільки без достовірної інформації кожен з нас може приймати помилкові рішення у житті, що у свою чергу може призвести до негативних наслідків. Тому ми намагаємося зібрати та розмістити якомога більше суспільно важливої інформації, яка могла б стати у пригоді вороніжцям та гостям селища.

Ми хотіли б, аби "Мій Вороніж" було Вашим кредо, щоб Ви долучались до створення його контенту у будь-якій формі.

Хто ми?

Ми - волонтери та журналісти, які народились чи виросли або проживаємо у Воронежі, і де б ми не були, - нам не байдуже наше селище.

Чи можна долучитись до команди?

Ми відкриті для волонтерів, які хотіли б стати журналістами чи блогерами. Якщо у Вас є серйозне бажання, напишіть нам.

Накопичення або оновлення інформиції відбувається постійно, тож якщо ви вважаєте, що маєте інформацію, яка могла б бути опублікована на сайті, - будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Публікуючи або залишаючи коментарі до публікацій, автор зобов’язаний дотримуватись правил коментування та публікаціі, що діють на порталі.