Оголошення щодо заборони торгівлі тваринами на території селища

В зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней та з метою недопущення занесення збудника АЧС на територію селища, категорично забороняється торгівля живими тваринами, птицею та м’ясом на території Воронізької селищної ради без відповідних ветеринарних документів.

Програма стажування «Електронне врядування як система прямої електронної демократії»

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у тижневій програмі стажування за тематичним напрямом «Електронне врядування як система прямої електронної демократії  і основа надання адміністративних послуг».

Дистанційний курс «Як підвищити ефективність виробництва сільського господарства після збору врожаю»

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад у співпраці з Національним Університетом Харчових Технологій запрошує фермерів, керівників фермерських господарств та осіб, які мають відношення до процесу виробництва зернових та зернобобових культурдля участі у дистанційному навчанні на веб-платформі асоціації http://vassr.org/. Для того, щоб взяти участь, внесіть свої дані на сторінці vucs.com.ua/vassr і натисніть кнопку “Взяти участь”.

Е-курс «Бухгалтерський облік для бюджетних установ»

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад у співпраці з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує бухгалтерів сільських та селищних рад та інших бюджетних установ для участі у дистанційному навчанні на веб-платформі асоціації http://vassr.org/.

Нові медіа для громадянського суспільства

Міжнародна мережа журналістів та медіа-ініціатив з ЄС та Східної Європи n-ost  за співпраці з Інститутом міжнародних відносин у сфері культури (ifa) оголошує конкурс на участь у серії тренінгів. Нові медіа для громадянського суспільства».  Тренінги відбудуться у листопаді та грудні цього року в Харкові, Києві, Одесі та Львові. Заходи спрямовані на молодих людей віком від 18 до 30 років з усіх регіонів України, які зацікавлені у питаннях журналістики, нових медіа та громадянського суспільства.

Тренінг «Школа розвитку сільських громад»

У програмі школи, по-перше, роз’яснення «людяною мовою» нових вимог законодавства України при вирішенні питань соціально-економічного розвитку, бюджетної децентралізації, земельних питань, наданні адміністративних, соціальних послуг; 

Семінари «Як організувати боротьбу з корупцією на місцевому рівні?»

Центр політичних студій та аналітики оголошує набір на участь у регіональних семінарах «Як організувати боротьбу з корупцією на місцевому рівні?». Під час семінарів учасники ознайомляться з видами корупції, отримають практичний досвід використання законодавчих механізмів для виявлення корупції та навчаться знаходити корупційні ризики на місцевому рівні. 

Дводенне навчання "Знай своє право"

До участі у навчанні запрошуватимуться секретарі сільських та селищної рад Локачинського району Волинської області, соціальні працівники та вчителі правознавства сільських шкіл.