Семінар «Фінансовий менеджмент для початківців у благодійності»

20 листопада 2014 року з 9.30 до 18.00 Український форум благодійників організовує в рамках програми «НА ВЧИСЬ» семінар «Фінансовий менеджмент для початківців у благодійності». 

Мета заходу: розкрити практичні аспекти ведення бухгалтерського обліку та організації фінансового менеджменту у благодійних організаціях.Експерт:  

Кірсанова Юлія Валеріївна

Досвід роботи в напрямку розвитку громадянського суспільства України - близько 15 років. Освіта - вища, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій. Професійні сертифікати IPFM,ACCACAP. Робота експертом у галузі організаційного розвитку неурядових організацій України в таких фондах і проектах, як USAID, ПРІК ПРООН, Фонд ім. Стефана Баторія, DESPRO, Фредеріка Еберта.

Розробник показників експертної оцінки організаційного розвитку, тренер, автор понад 50 статей і навчальних видань з фінансового менеджменту, сталого розвитку, ефективного використання залучених коштів, бухгалтерського обліку як інструменту фінансової стійкості та відкритості неурядових організацій. Автор дистанційного курсу навчання з бухгалтерського обліку на платформі Академії управління при Президентові України.

Серед питань, які будуть висвітлені під час семінару:

  • Огляд та аналіз структури податкового та бухгалтерського законодавства стосовно діяльності благодійних фондів.
  • Основні підходи до побудування системи бухгалтерського обліку та документообігу.
  • Отримання благодійної допомоги у вигляді коштів, послуг та майна від юридичних та фізичних осіб (у тому числі благодійні скриньки).
  • Надання благодійної допомоги юридичним та фізичним особам  у вигляді коштів, майна, послуг: вимоги до документів.

А також будуть висвітлені і інші актуальні питання, які надійшли від благодійних організацій. Детальна програма. 

Учасники заходу: 
захід буде корисним для представників (фінансові менеджери, бухгалтери, керівники) благодійних фондів, які розпочинають вибудову системи бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту в організаціях.  

Адреса проведення буде повідомлена зареєстрованим учасникам додатково. 

Реєстрація:

для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму до 16:00 19 листопада 2014 року.