Хто з шосткинських ЗМІ найбільше страждає на джинсу

Передвиборча кампанія - це жнива не тільки для політичних партій, а й для ЗМІ. Перші - збирають голоси, а другі - гроші за політичну рекламу або джинсу.

Джинса - це прихована реклама в журналістських матеріалах. Такий контент подається читачеві без будь-яких рекламних позначок. І це суперечить усім принципам честної журналістики.

Інколи журналісти страждають на цю хворобу, особливо у передвиборчий період, і таким чином заважають своїй аудиторії зробити правильний вибір кандидата.

Ми вирішили дослідити, хто найбільше замовляє джинсу на Шосткинщині і хто зі ЗМІ залюбки хворіє на цю хворобу.

Як пише журналіст Андрій Сайчук, ЗМІ публікують різноманітні листи від робітників, шахтарів, працівників медичної галуз. В таких листах від імені громади висловлюється протест, обурення, підтримка. Однак вони написані штабним PR-райтером якоїсь партії. Такий різновид джинси походить ще з радянських часів, каже він.

Саме такий різновид джинси ми знайшли в Інтернет-виданні Шостка.info. Декілька мешканців будинків дякують шосткинській міській організації партії “Солідарність” за встановлення освітлення на перехресті. Ця партія влаштовує концерт для ветеранів війни та праці, а після концерту запрошує їх до солодкого столу.

Шостка.info вирішила відразу в одному матеріалі розписати звитяги політичної партії “Укроп” на Шосткинщині. Вони у передвиборчий період й допомагають відновити монастир, і ремонтують згоріле житло бійцю АТО, а також ремонтують дороги.

Найбільше джинси у ЗМІ просуває партія “Рідне місто.”

Вони хочуть отримати голоси своїх виборців за концертно-розважальну програму, в якій взяли участь співак Василь Бондарчук, шоу неонових барабанщиків “Ритм-мен”, театр тіней “Тeulis”, група “DК Dance” та місцеві знаменитості. Таку “суспільно-важливу інформацію” повідомляє знову ж Шостка.info.

Серед друкованих видань найбільше джинсою зловживала газета “Перекресток”.

Редакція цієї газети, напевно, вважає за необхідне повідомити своїх читачів про ремонт храму, автобусної зупинки, доріг в одному з дворів Шостки, яку з робила партія “Рідне місто”. Важливість цієї інформації ставиться вище за повноцінний і чесний аналіз партій та кандидатів, аби допомогти читачам у їхньому виборі.

 DSC7022

Як зазначено в статті кілька десятків років автобусна зупинка по вул. Дзержинського потребувала капітального ремонту. І який збіг обставин. Її відремонтували саме перед місцевими виборами.

 DSC7026

Також “Рідне місто” на передодні виборів почало ремонт дороги у дворі однієї з вулиць міста.

 DSC7027

Микола Мирний

Автор

blog comments powered by Disqus