Інтернет-видання "Мій Вороніж" - це перш за все Ваше видання, до творення якого долучаєттесь Ви особисто. 
Якщо у Вас є новина та/ або суспільно важлива інформація, замовчення якої може, на Вашу думку, завдати шкоду жителям Воронежа та району, надішліть її, скориставшись формою нижче. 
Вкажіть, будь ласка, Ваше ім’я, електронну адресу та контекст появи вашого фото, аудіо або відео.
У листі напишіть Ваш телефон, аби ми могли в разі потреби вийти з вами на зв'язок і отримати додаткову інформацію.
ВороніжUA просить не порушувати закон і намагайтесь не ставити нікого під загрозу під час фото- чи відеозйомки або коли здійснюєте запис аудіоматеріалів. Не ризикуйте без потреби.
"Мій Вороніж" завжди діє в інтересах суспільства та демократичних цінностей, а тому дуже ретельно ставиться до захисту своїх джерел, суворо дотримується зберігання в таємниці ім‘я особи, яка заявила про свою анонімність на сторінка Інтернет-видання "Мій Вороніж". 

Якщо Ви хотіли б передати файл великого розміру, Ви можете скористатись сервісом дропбокс.

Ми пам'ятаємо про рішення Європейського суду з прав людини, який зазанчає: „захист журналістських джерел інформації є однією з основоположних умов свободи преси. При відсутності такого захисту джерела не передаватимуть інформацію у пресу, що може мати негативний вплив на здатність преси подавати точну та надійну інформацію з питань, що становлять суспільний інтерес. Як наслідок життєво важлива функція преси - вартового демократії - буде підірвана. Беручи до уваги значимість журналістських джерел для свободи преси у демократичному суспільстві, втручання може вважатися сумісним зі статтею 10 Конвенції лише у тому випадку, якщо воно виправдане більш важливою потребою суспільного інтересу".
Редактор "Мій Вороніж" обов'язково ознайомлюється з кожним повідомленням, абсолютно самостійно вирішує, чи публікувати інформацію, яку Читач надав на умовах анонімності, але через свою зайнятість не завжди має змогу підтримати зворотній зв'язок.  

Повідомити новину

Новина
Поля, позначені зірочкою (*) обов’язкові до заповнення.